صورت مالی

شرکت تایدواتر خاورمیانه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۰۴ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۵۹ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت تایدواتر خاورمیانه با سرمایه یک هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت تایدواتر خاورمیانه در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۲۵۶ میلیارد و ۵۲۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰۲ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۴۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۵ هزار و ۴۴۱ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۵ هزار و ۷۲۳ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "حتاید" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۳۲۲ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۵۷۸ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت تایدواتر خاورمیانه در گزارش خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۳ هزار و ۲۰۳ ریال و سود خالص ۶ هزار و ۲۴۶ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع