کاشی

شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۲۷۶ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۲۶۸ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا با سرمایه ۵۲۹ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ هزار و ۴۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۷۶ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۰۷ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۲ هزار و ۴۷۹ میلیارد و ۵۰۲ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۲ هزار و ۳۸۹ میلیارد و ۵۱۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "کساوه" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۱۷۶ ریال و سود خالص را ۶۲۲ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۳۵۴ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۶ هزار و ۳۲۴ ریال و سود خالص را ۳ هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۹۳۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع