صورت مالی

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۸۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۴۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۴۶ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت توسعه صنایع بهشهر با سرمایه ۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یاد شده، مبلغ ۷ هزار و ۴۷ میلیارد و ۲۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۴۶ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۴۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶  میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وبشهر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳۴۷ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۴۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یاد شده، با افزایش ۱۹ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ریال به ۸۲ هزار و ۶۳۲ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۳۹ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبشهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۸۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴ هزار و ۸۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۶۰۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۵۲۳ میلیارد و ۲۲۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test