صورت مالی

شرکت صنعتی پارس خزر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۳۷ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۹۹ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی پارس خزر با سرمایه ۱۵۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنعتی پارس خزر در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۵۶۵ میلیارد و ۱۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۰ هزار و ۳۵۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۷ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۰۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، یک هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۴۵۲ میلیارد و ۸۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "لخزر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴ هزار و ۳۶۵ ریال و سود خالص را ۶۵۹ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت صنعتی پارس خزر در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۹۰ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۱۴ هزار و ۴۰۴ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد و ۸۴۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test