صورت مالی

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۵۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۳۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، مبلغ ۵۵ هزار و ۴۷۱ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۵۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۰۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵۹ هزار و ۸۸۸ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وصندوق" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۳۳ ریال و سود خالص را ۲۷ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، با افزایش ۳۶۷ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۵۲۴ میلیون ریال به ۵۴۹ هزار و ۹۲۱ میلیارد و ۷۲۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲۵ هزار و ۶۴۳ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال معادل ۴۴ هزار و ۴۳۵ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصندوق" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۲۴۷ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۷۵۲ میلیارد و ۳۷۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۵۰۴ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷ هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test