دارو

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکتی را واگذار نکرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با سرمایه یک هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۴۲۹ میلیارد و ۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۳ هزار و ۹۵۳ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۶ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال به ۲ هزار و ۴۶۵ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال رسید. در حالی‌که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با کاهش ۱۴ هزار و ۲۷۹ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال معادل ۳۹ هزار و ۶۷۳ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"شفا" طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۶ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال خریداری کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در این دوره، فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test