صورت مالی

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، کاهش ۹۰ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۱ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت لوله و ماشین سازی ایران با سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۹۰ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۹ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۷۰۸ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۴۰۹ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "فلوله" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۶۶ ریال و سود خالص را ۱۳۳ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت لوله و ماشین سازی ایران در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با کاهش ۹۲ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۱۷ ریال و سود خالص را ۸ میلیارد و ۷۳۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test