صورت مالی

شرکت معادن منگنز ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۱۴ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۰۵ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت معادن منگنز ایران با سرمایه ۲۰۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت معادن منگنز ایران در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۳۱۹ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶ هزار و ۵۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۱۴ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، یک هزار و ۳۳۹ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۲۸۱ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "کمنگنز" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳ هزار و ۴۰ ریال و سود خالص را ۶۱۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت معادن منگنز ایران در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۱۴ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۶ هزار و ۵۱۸ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۱۹ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test