صورت مالی

ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰، با افزایش ۳۳۵ هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال به یک بیلیون و ۵۵۲ هزار و ۵۵۹ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با سرمایه ۴۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۵ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۷۸۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۱۶ هزار و ۵۷۹ میلیارد و ۳۶۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳ هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۱۸۸ میلیون ریال به ۷۸ هزار و ۶۷۶ میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان نیز با افزایش ۳۳۵ هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۵۵۲ هزار و ۵۵۹ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"پارسان" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷ هزار و ۴۷۰ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال به همان مبلغ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۳۷۳ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test