صورت مالی

شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۶۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۶ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۹۸۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰۶ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با کاهش ۱۹ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وتوشه" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۶۸۹ ریال و سود خالص را ۴ هزار و ۲۲۲ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه در دوره یاد شده، با افزایش ۴۲ هزار و ۸۶۴ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال به ۶۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۵۹ میلیارد و ۸۱ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۳۱۶ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وتوشه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۳۴ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۱۲۰ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۶۸۶ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

سرمایه‌گذاری پارس توشه طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۴۷۳ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =
test