صورت مالی، افزایش سرمایه

شرکت پتروشیمی جم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۶۵ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۲۱۶ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی جم با سرمایه ثبت شده ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت پتروشیمی جم در دوره یاد شده، مبلغ ۱۰۰ هزار و ۴۱۲ میلیارد و ۳۴۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷ هزار و ۲۷۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش  ۱۶۵ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۹۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۹۸ هزار و ۹۰۸ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۸۶ هزار و ۲۵۴ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "جم" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲ هزار و ۷۴۵ ریال و سود خالص را ۳۷ هزار و ۸۸۶ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت پتروشیمی جم در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۵۸ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۸ هزار و ۲۰۷ ریال و سود خالص را ۱۱۳ هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۵۵۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test