صورت مالی

شرکت تاید واتر خاورمیانه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۰۳ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۵۹ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت تاید واتر خاورمیانه با سرمایه یک هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت تاید واتر خاورمیانه در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۲۴۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۸۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش  ۱۰۳ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۴۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۵ هزار و ۴۴۱ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۵ هزار و ۷۲۰ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "حتاید" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۳۲۲ ریال و سود خالص را ۳۷ هزار و ۸۸۶ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت تاید واتر خاورمیانه در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۴۶ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۳ هزار و ۱۷۳ ریال و سود خالص را ۶ هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test