فرابورس

در جریان معاملات امروز، (سه شنبه، ۱۵ تیر ماه) شاخص کل فرابورس با افزایش ۱۳۰ واحد به رقم ۱۸ هزار و ۳۴۱ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات چهارمین روز هفته فرابورس ایران، بیش از ۲ میلیارد و ۸۶۵ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۷۴ هزار و ۵۸۱ میلیارد ریال دادوستد شد.

در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین با ۱۵.۴۹ واحد، شرکت صنعتی مینو با ۱۲.۷۹ واحد، شرکت آهن و فولاد ارفع با ۹.۳۱ واحد، شرکت سهامی ذوب اصفهان با ۸.۱۷ واحد و گروه توسعه مالی مهر آیندگان با ۷.۶۹ واحد بیشترین تاثیر مثبت بر رشد شاخص را داشته اند.

در مقابل بیمه کوثر با ۲.۲۶ واحد، شرکت فرابورس ایران با ۲.۵۳ واحد، شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان با ۲.۳۲ واحد، شرکت پخش البرز با ۱.۵۶ واحد، شرکت کلر پارس با ۱.۳۶ واحد و شرکت عمران و توسعه شاهد با ۱.۱۳واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و شرکت ریل سیر کوثر با ۵ درصد، شرکت نفت پاسارگاد با ۴.۹۹ درصد، شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد با ۴.۹۲ درصد، شرکت تولید برق عسلویه مپنا با ۴.۸۷  درصد افزایش بیشترین افزایش قیمت را داشته اند.

از سوی دیگر، شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان با ۹.۱ درصد، شرکت عمران و توسعه شاهد با ۴.۹۹ درصد، شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب با ۴.۶۸ درصد، شرکت شیر پگاه آذربایجان شرقی با ۴.۱۲ درصد، شرکت کشت و دامداری فکا با ۳.۹ درصد و شرکت پخش البرز با ۳.۷۷ درصد بیشترین کاهش قیمت را داشته اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس