دلخوش

افراد متخصص ، مجرب و توانمند باید در بازار سرمایه حضور داشته باشند تا بتوانند در آینده تحول بنیادی در آن ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازار رسانه (سنا)، سید کاظم دلخوش با بیان اینکه مجلس به عنوان خانه ملت در همه زمینه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قانون نویسی می کند، عنوان کرد: اگر نماینده ای در مجلس شورای اسلامی مسلط به قانون نویسی و اطلاعات روز دنیا نباشد، قانون کشور دچار آسیب های جبران ناپذیری شده و دود آن به چشم همه مردم خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه برخی قانون ها پس از ۶ ماه تا یک سال تغییر اساسی می کنند، ادامه داد: طی سال های اخیر به دلیل نیازهای جامعه، طرح ها و لایحه هایی تصویب شد که متاسفانه به دلیل نبود کار کارشناسی و پختگی لازم، تغییر یافته و از اساس دچار دگرگونی شد.

دلخوش بر لزوم سواد اقتصادی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همه کمیسیون ها تاکید کرد و افزود: سواد مالی بخش مهمی از سوادهای جدید در دنیا است بنابراین برای گسترش سواد مالی، در بین نمایندگان لازم است هر کدام از نمایندگان اطلاعات خود را در بخش های مختلف به روز کرده و در جهت تقویت آن و حضور در بیشتر مجامع داخلی و بین المللی کوشا باشند.

عضو کمیسیون قضایی با انتقاد از ذوق زدگی برخی افراد در بدو ورود به بازار سرمایه و بورس گفت: متاسفانه برخی افراد به جای حرکت منطقی در بورس خواهان حرکت های تند در این بازار هستند که این موضوع می تواند در کوتاهترین زمان ممکن فرد را با ضرر و زیان باورنکردنی مواجه کند.

وی ادامه داد: بازار سرمایه بایستی محل افراد متخصص، مجرب و توانمند باشد تا بتواند در آینده تحول بنیادی در اقتصاد کشور ایجاد کنند.

*خبرنگار: پروین خدادادی

این رسانه پذیرای دیدگاه‌های کارشناسی مختلف در خصوص بازار سرمایه است اما دیدگاه‌های ارائه شده توسط کارشناسان لزوما دیدگاه این رسانه یا دیدگاه سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر ارکان بازار سرمایه نیست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test