وهامون

امروز چهارمین عرضه اولیه فرابورس ایران در سالجاری با مشارکت ۲ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۲۵۸ کد معاملاتی در نماد معاملاتی"وهامون" انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت فرابورس ایران، امروز ششم امردادماه ۱۴۰۰ چهارمین عرضه اولیه فرابورس ایران در سال جاری انجام شد و طی آن ۱۵ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری هامون صبا در نماد «وهامون» در بازار اول فرابورس عرضه و هر سهم این شرکت ۱۹۰۲ ریال کشف قیمت شد.

در عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه‌گذاری هامون صبا در حالی ۲ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۲۵۸ کد سهامداری مشارکت کردند که به هر یک از ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۸۰۱ کد حقیقی و حقوقی، حداکثر ۱۶۱ سهم تخصیص پیدا کرد.

در عرضه اولیه وهامون شرکت کارگزاری صباتامین به عنوان مدیر عرضه و شرکت‌های «گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری» و «سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری» به عنوان متعهدین خرید نقش‌آفرینی کردند.

خریداران امروز «وهامون» بیمه می‌شوند

همچنین بنا به اعلام شرکت، به خریداران عرضه اولیه سهام «وهامون» به تعداد تخصیص سهام در روز عرضه اولیه، اوراق اختیار فروش تبعی این سهام به دارایی آنها افزوده خواهد شد.

عرضه اولیه روز جاری چهارمین عرضه اولیه فرابورس به روش ثبت سفارش در سال ۱۴۰۰ بوده و پیش از این بخشی از سهام سه شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان در نماد فگستر، تولید سرب و روی ایرانیان در نماد فتوسا و محصولات کاغذی لطیف در نماد لطیف در بازارهای فرابورس ایران عرضه اولیه شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس