نشست برق

وبینار تخصصی بررسی چشم انداز صنعت برق، فرصت ها و تهدیدها، امروز یکشنبه ۱۰ مرداد برگزار می‌شود. در این نشست تجدید ساختار صنعت برق در ایران و روند شکل‌گیری بازار برق تشریح و نحوه عملکرد بازار عمده فروشی برق در بورس انرژی ایران بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در این نشست که امروز از ساعت ۱۴ الی ۱۷:۳۰ به طور مجازی برگزار خواهد شد، سیدعلی حسینی، حسین عبده تبریزی، داود منظور، محسن طرز طلب، علی نقوی، ابراهیم خوش گفتار، حمیدرضا صالحی، عیسی حسین پناه، محمد جعفری و آرش جالبی به نوبت سخنرانی می کنند.  

همگام با برگزاری نشست، مرکز مالی ایران در راستای ارتقاء دانش مالی و آماده سازی افراد به منظور فعالیت در مشاغل مالی، دوره کارشناس تحلیل گری صنعت و تجارت برق را طراحی و برگزار می‌کند تا دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه به طور کامل با این صنعت آشنا شوند و در ادامه با بررسی صورت های مالی، محاسبه سود و ارزش گذاری شرکت های این صنعت توانایی های لازم برای تحلیل شرکت های این صنعت را بدست آورند.

 علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام «رایگان» از این لینک http://yun.ir/t۰mwuf استفاده کنند. به تمامی شرکت‌کنندگان در نشست گواهینامه حضور در دوره تعلق می‌گیرد.

شماره تماس: ۶۲۸۴۳۰۰۰-۰۲۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس انرژی