فرابورس

در جریان معاملات امروز، (یکشنبه، دهم امرداد ماه) شاخص کل فرابورس با افزایش ۱۶۳ واحدی به رقم ۱۹ هزار و ۹۵۷ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات دومین روز هفته فرابورس ایران، بیش از یک میلیارد و ۷۶۴ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۲۳ هزار و ۶۸۱ میلیارد ریال دادوستد شد.

در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، بیمه پاسارگاد با ۹۵ واحد، شرکت پلیمر آریا ساسول با ۶۸ واحد، شرکت آهن و فولاد ارفع با ۱۱ واحد، شرکت فرابورس ایران با ۱۰ واحد و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با ۹ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.

در مقابل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با ۹ واحد، شرکت پتروشیمی تندگویان با ۸.۴۸ واحد، شرکت پالایش نفت لاوان با ۸ واحد، شرکت ذوب آهن اصفهان با ۷.۹۷ واحد و شرکت سنگ آهن گهر زمین با ۷ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

همچنین، شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری ایران، پخش هجرت و فرآورده های غذایی و قند چهارمحال با ۵ درصد، شرکت فرابورس ایران و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با ۴.۹۹ درصد، شرکت کی بی سی با ۴.۹۲ درصد و شرکت صنعتی دوده فام با ۴.۸۱ درصد بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

از سوی دیگر، بیمه زندگی خاورمیانه با ۴.۹۵ درصد، بیمه میهن با ۴.۷ درصد، شرکت ویتانا با ۴.۶۷ درصد، شرکت‌ عطرین نخ قم با ۴.۳۹ درصد و شرکت صنایع بهداشتی ساینا با ۴.۱۹ درصد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس