ساختمان فرابورس

در جریان معاملات امروز، (دوشنبه، یازدهم امرداد ماه) شاخص کل فرابورس با کاهش ۸۷ واحدی به رقم ۱۹ هزار و ۸۷۰ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات سومین روز هفته فرابورس ایران، بیش از ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۳۰ هزار و ۶۵۸ میلیارد ریال دادوستد شد.

در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، شرکت فرابورس ایران با ۱۱ واحد، بیمه تجارت نو با ۹ واحد، شرکت فولاد هرمزگان جنوب با ۸ واحد، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با ۶ واحد و شرکت بهمن دیزل با ۴ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.

در مقابل شرکت پتروشیمی زاگرش با ۲۸ واحد، بانک دی با ۱۵ واحد، شرکت پلیمر آریا ساسول با ۱۰ واحد، شرکت پتروشیمی تندگویان با ۹.۶ واحد و شرکت پالایش نفت لاوان با ۸ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

همچنین، بیمه تجارت نو با ۸ درصد، شرکت فرابورس ایران و شرکت پخش هجرت با ۵ درصد، شرکت کی بی سی با ۴.۹۲ درصد و شرکت جنرال مکانیک با ۴.۹۱ درصد بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

از سوی دیگر، شرکت آسیا سیر ارس با ۵ درصد، بانک دی با ۴.۹۲ درصد، شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با ۴.۸ درصد، شرکت‌ سرمایه‌گذاری اعتلا البرز با ۴.۷۶ درصد و شرکت ویتانا با ۴.۷ درصد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس

test