کتاب

بازار سهام همچون جام جهان نمایی، نشان می‌دهد فعالیت‌های اقتصادی کشور در کجا متمرکز شده است؛ بنابراین فهم صحیح بازار سهام می‌تواند به ایجاد ثروت کمک کند. 

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، رشد و توسعه اقتصادی خواسته اساسی همه جوامع بشری است. این مهم از عوامل متعددی سرچشمه می گیرد، یکی از این عوامل بی تردید، سرمایه گذاری و فهم آن است. در این خصوص آشنایی با بازار سهام سبب می شود تا تصمیم‌گیری های مالی بهتری انجام دهیم.

کتاب «سرمایه گذاری برای همه» نوشته سعید احمدوند توسط انتشارات دل آرا در ۲۶۷ صفحه منتشر شده است. در این کتاب کوشش شده مفاهیم کاربردی به صورت روان و مطابق با ساختار بازار سرمایه کشور ارائه شود. در برخی موارد نیز مثال های عملی در محیط واقعی سرمایه گذاری به منظور فهم بیشتر موضوع مطرح شده است. این کتاب به منظور استفاده کلیه علاقه مندان به مباحث سرمایه گذاری و تامین نیاز دانشجویان به صورت کاربردی و مطابق قوانین و دستورالعمل های موجود در بازار سرمایه کشور ارائه شده است.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.

ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۶۰۵۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۵۰۷۹ عنوان کتاب فارسی، ۲۶۵۳ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۷۷۶۴ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

 علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test