تالار

شرکت پدیده شیمی پایدار در نظر دارد اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام شرکت پدیده شیمی قرن (قرن) با هدف تأمین مالی منتشر کند. عرضه این اوراق از روز دوشنبه با شرایط اعلامی در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از مدیریت ابزارهای نوین مالی، شرکت پدیده شیمی پایدار در نظر دارد اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام شرکت پدیده شیمی قرن(قرن) با هدف تأمین مالی منتشر کند. عرضه اوراق فوق از روز دوشنبه ۸ شهریور با شرایط اعلامی در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می‌شود و دوره سررسید آن یک ساله است.  

دارایی پایه این اوراق، سهام شرکت پدیده شیمی قرن (قرن) و عرضه کننده آن شرکت پدیده شیمی پایدار است. کارگزار عرضه کننده این اوراق نیز شرکت کارگزاری توسعه صادرات بوده و حجم عرضه روزانه آن تعداد ۱۰ میلیون ورقه است. این در حالی است که کل حجم عرضه برابر با ۶۹ میلیون ۸۰۰ هزار ورقه است.

 محدودیت‌های خرید هر کد معاملاتی

محدودیت‌های خرید هر کد معاملاتی شامل موارد زیر است: تنها اشخاص حقوقی مجاز به خرید اوراق هستند. سهام پایه اوراق مذکور باید در روز خرید اوراق اختیار فروش تبعی و صرفا از شرکت پدیده شیمی پایدار خریداری شود و اشخاص حقیقی مجاز به خرید این اوراق نیستند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test