محمدرضا دهقانی احمدآباد، کانون کارگزاران

روز گذشته در چهارصد و یکمین جلسه هیئت‌مدیره کانون کارگزاران، محمدرضا دهقانی احمدآباد به سمت دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه  (سنا) و به نقل از کانون کارگزاران، در پی اتمام دوره دو ساله هیئت‌مدیره کانون کارگزاران و برگزاری مجمع عادی به طور فوق‌العاده در تاریخ ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۹ هیئت‌مدیره جدید کانون انتخاب شد. در ادامه تحولات این کانون سیدروح‌اله میرصانعی، دبیرکل وقت پس از ۱۰ سال حضور در سمت دبیرکلی کانون کارگزاران از این سمت استعفا داده و طی فراخوانی هیئت‌مدیره کانون اقدام به جذب دبیرکل جدید کرد.

از میان رزومه‌های ارسالی، محمدرضا دهقانی احمدآباد به عنوان قائم‌مقام کانون کارگزاران انتخاب و از تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ تاکنون در این سمت حضور داشت.

 در همین راستا با رحمان بابازاده، مدیرعامل کارگزاری فارابی و رئیس هیئت‌مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، اظهار داشت: پس از آخرین انتخابات هیئت‌مدیره در سال گذشته، میرصانعی پس از یک دهه فعالیت به عنوان دبیرکل کانون کارگزارن از این سمت استعفا داد. با توجه به تلاش‌های مثبت ایشان در مدت بیش از یک دهه در راستای ارتقاء جایگاه کانون کارگزاران و رساندن این کانون به جایگاه حقیقی خود، انتقال این تجربیات به شخص دیگر کار آسانی نبود؛ از این‌رو، هیئت‌مدیره از او خواست تا ضمن انتخاب دهقانی به سمت قائم‌مقام، جهت انتقال دانش و تجربیات در کنار او حضور داشته باشد.

او ادامه داد: در جلسه هیئت‌مدیره در هفته گذشته دبیرکل کانون کارگزاران مجدداً مسئله خروج قطعی و استعفای مجدد خود را اعلام کرد و هیئت‌مدیره کانون در جلسه هیئت مدیره کانون مورخ ۸ شهریور ۱۴۰۰، محمدرضا دهقانی احمدآباد را به عنوان دبیرکل کانون کارگزاران انتخاب کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =
test