ابراهیمی سروعلیا

جلسات هم‌اندیشی با فعالان بازار سرمایه، فرصت مناسبی برای شنیدن صحبت های مطرح شده از سوی فعالان حاضر در بازار سرمایه است و بی‌تردید از تجربیات آنها برای بهبود وضعیت حاکم در بازار استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار بعدازظهر امروز، شنبه ۱۳ شهریورماه، در جلسه هم‌اندیشی شرکت های سبدگردان در جمع فعالان بازار سرمایه و اهالی رسانه گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار، طی دو ماه گذشته، تعامل با فعالان بازار سرمایه را در قالب «میز صنعت» آغاز کرده است.

محمدحسن ابراهیمی سرو علیا ادامه داد: اگرچه اقدامات انجام شده بیشتر در حوزه خدمات است و تفاوت چندانی ندارد که نام این نشست‌ها، میز خدمت باشد یا میز صنعت، موضوع مورد نظر در این جلسات بهره‌گیری از نظر کارشناسان و فعالان بازار سرمایه به منظور  پیشبرد خدمات در بازار سرمایه است.

وی اذعان داشت: بر این باوریم که نهادهای مالی در بازار سرمایه از جایگاهی ویژه برخوردارند، از این روی، کارشناسان این حوزه با نظرات خود می توانند تغییرات مطلوبی را در وضعیت بازار سرمایه ایجاد کنند.

نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار خاطرنشان کرد: امیدواریم با راهکارهای به دست آمده در تعامل با فعالان حاضر در بازار سرمایه به مسایل مشخصی برای رشد و توسعه بازار سرمایه دست پیدا کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه