ساختمان فرابورس

فهرست شرکت های انتقالی از بازار دوم به اول و بر عکس در فرابورس ایران اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه‌ای، فهرست شرکت‌های انتقالی از بازار دوم به بازار اول، شرکت‌های انتقالی از بازار اول به بازار دوم و نیز شرکت‌های دارای مهلت به‌منظور احراز شرایط بازار اول این شرکت را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه، در راستای اجرای «دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران» مصوب ۲۵ فروردین ۱۳۸۸ و اصلاحیه‌های بعدی، طبقه‌بندی شرکت های پذیرفته شده در بازارهای اول و دوم این بورس طبق مواد ۷ مکرر و ۷ مکرر یک آن دستورالعمل صورت گرفت.

شرکت‌های انتقالی از بازار دوم به بازار اول فرابورس عبارت است از:

این اطلاعیه می‌افزاید: به شرکت های پذیرفته شده در بازار اول فرابورس که فاقد یک یا تعدادی از شروط هستند، حداکثر تا تاریخ طبقه بندی بعدی، مهلت داده می شود تا شرایط ابقا در بازار اول فرابورس را بدست آورند. در صورت عدم احراز این شرایط در تاریخ طبقه‌بندی بعدی، شرکت‌های مذکور به بازار دوم فرابورس منتقل خواهند شد.

این شرکت‌ها عبارتند از:

با توجه به اتمام مهلت اعطا شده به شرکت‌هایی که در بررسی‌های سال ۱۳۹۹ فاقد یک یا تعدادی از شروط ذکر شده در بازار اول بوده و در بررسی‌های سال جاری نیز نتوانسته‌اند شرایط مذکور را احراز کنند، نماد این شرکت ها از بازار اول به دوم فرابورس منتقل می‌شود.

این شرکت‌ها عبارتند از:

زمان انتقال نماد شرکت های ذکر شده از بازار دوم به اول فرابورس و برعکس متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های دولت / مجلس

test