بازار سرمایه

قیمت نفت روز چهارشنبه برای دومین روز متوالی سقوط کرد. این در حالی است که قیمت طلا نیز در نزدیکی پایین‌ترین سطح خود طی ۷ هفته گذشته قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سی ان بی سی، در معاملات روز گذشته، قیمت هر بشکه نفت برنت با ۱.۰۳ دلار معادل ۱.۳ درصد کاهش به ۷۸ دلار و یک سنت در هر بشکه رسید.

قیمت هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) با ۱.۰۲ دلار معادل ۱.۴ درصد کاهش به ۷۴ دلار و ۲۷ سنت در هر بشکه رسید.

این در حالی است که قیمت نفت برنت در معاملات امروز چهارشنبه ساعت ۸:۱۸ به وقت تهران، با کاش ۱.۳۹ درصدی در هر بشکه، ۷۷ دلار و ۹۹ سنت معامله شد.

قیمت نفت خام آمریکا (وست تگزاس اینترمدیت) نیز تا لحظه تنظیم گزارش، کاهش ۱.۴۱درصدی را به ثبت رساند و در هر بشکه، ۷۴ دلار و ۲۳ سنت معامله شد.

طلا نیز تا لحظه تنظیم گزارش، افزایش ۰.۰۳ درصدی را تجربه کرد و هر اونس طلا به قیمت یک هزار و ۷۳۸ دلار و ۱۰ سنت معامله شد.

قیمت  طلا، امروز، چهارشنبه در نزدیکی پایین‌ترین سطح خود طی ۷ هفته گذشته قرار گرفت. به نظر می‌رسد قیمت طلا تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و بازدهی خزانه داری آمریکا و نیز انتظارات از افزایش نرخ بهره زودتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد، تحت فشار قرار گرفت.

نقره نیز با افزایش ۰.۰۴درصدی به ۲۲ دلار ۴۷۵ سنت رسید.

مس با کاهش ۰.۲۷ درصدی مواجه شد و ۴ هزار و ۲۳۵ دلار قیمت خورد.

*ترجمه و تنظیم: محبوبه حاجی‌زاده

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل

test