آیسکو

اعضای آیسکو (IOSCO) امروز به طور رسمی، فعالیت‌های هفته جهانی سرمایه‌گذار را در کشورهای خود شروع کردند. 

سارا علیاری مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس با اعلام این خبر به پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) گفت: کمپین جهانی «هفته سرمایه‌گذار» هر سال به مدت یک هفته در ماه اکتبر با نظارت آیسکو برگزار می‌شود و نهادهای نظارتی و مشارکت‌کنندگان در این رویداد به انعکاس ابتکارات، نوآوری‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه‌های آموزش سواد مالی و حمایت از سرمایه‌گذاران می‌پردازند. 

وی افزود: آیسکو این اختیار را به نهادهای نظارتی و ذینفعان این رویداد داده است تا فعالیت‌های خود را در طول روزهای هفته و با  انتخاب روزهای مشخصی ارائه کنند.در این راستا سازمان بورس و اوراق بهادار روزهای ۱۷ لغایت ۱۹ مهرماه ۱۴۰۰ را به عنوان شروع این رویداد در بازار سرمایه ایران اعلام کرده است. 

علیاری تصریح کرد: شعار سازمان بورس و اوراق بهادار  برای «هفته جهانی سرمایه گذار» که به آیسکو اعلام شده است عبارتست از «اگر به فکر سرمایه‌گذاری با بازدهی خوب هستید، دانش مالی کسب کنید» و همه فعالیت‌ها و اقدامات در راستای این شعار خواهد بود.

مدیرروابط عمومی و امور بین‌الملل ابراز امیدواری کرد: بازار سرمایه ایران با اجرای فعالیت‌های در نظر گرفته شده و تحقق پیام‌های کلیدی کمپین امسال آیسکو که همان آموزش، افزایش حمایت از سرمایه‌گذاران و تقویت فرصت‌های یادگیری برای سرمایه‌گذاران است، توسعه یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test