صورت مالی

در جریان معاملات امروز (سه‌شنبه، بیستم مهر ماه)، شاخص کل بورس تهران با کاهش ۳۸ هزار و ۷۷۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۴۱۸ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۱۲ هزار و ۱۸۴ واحد کاهش، رقم ۴۰۱ هزار و ۵۷۴ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات چهارمین روز معاملاتی هفته، بیش از ۵ میلیارد و ۹۸۰ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۸ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۳۰ هزار و ۹۹۶ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۷۰ هزار و ۳۳ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه شیمیایی با ۶۹ هزار و ۱۹۷ معامله به ارزش ۵ هزار و ۵۸ میلیارد ریال، گروه فراورده های نفتی با ۳۵ هزار و ۵۶۲ معامله به ارزش ۴ هزار و ۴۷۲ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۶۸ هزار و ۴۸۶ معامله به ارزش ۳ هزار و ۸۲۱ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۵۱ هزار و ۷۴۱ معامله به ارزش ۳ هزار و ۵۰۲ میلیارد ریال و گروه مواد دارویی با ۲۶ هزار و ۵۱۲ معامله به ارزش ۲ هزار و ۱۸۴ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت آلومینیوم ایران با ۹۶ واحد، گروه صنایع کاغذ پارس با ۳۷ واحد، شرکت مهندسی نصیر ماشین با ۳۰ واحد، شرکت داروسازی روز دارو با ۲۸ واحد و شرکت نامین سرمایه امین با ۲۷ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت صنایع پتروشمی خلیج فارس با ۳ هزار و ۴۲۸ واحد، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با یک هزار و ۹۴۳ واحد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان با یک هزار و ۷۵۰ واحد، شرکت ملی صنایع مس ایران با یک هزار و ۶۹۲ واحد و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با یک هزار و ۵۱۸ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس / فرابورس

test