سازمان بورس

در پی انتشار فایل صوتی درباره شرایط بازار سرمایه و انتساب آن به کارمندان سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، طی اطلاعیه‌ای انتساب صوت مزبور به هر یک از کارکنان این سازمان را رد کرد و محتوای این فایل را خلاف واقع دانست. 

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در این اطلاعیه آمده است: یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن عنوان شده یکی از کارکنان سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به ارائه تحلیل از وضعیت کنونی بازار سرمایه کرده است. بدین وسیله به اطلاع عموم مردم و سهامداران بازار سرمایه می‌رساند انتساب این فایل صوتی به هر یک از کارکنان این سازمان کذب است و منتشرکنندگان با این ترفند تلاش کرده‌اند به سخنان عنوان شده در این فایل جامه حقیقت بپوشانند. این در حالی است که تحلیل ارائه شده نیز حاوی اتهامات بی‌اساس است. 

به اطلاع می رساند سازمان بورس و اوراق بهادار به مسؤولیت خود در قبال سهامداران پایبند است و در حدود اختیارات خود پیگیر بهبود شرایط در بازار سرمایه است. از جمله اقدامات اخیر این سازمان می‌توان به دیپلماسی فعال در مخالفت با قیمت‌گذاری دستوری در صنایع مختلف، تاکید بر اهمیت شفاف شدن روابط مالی دولت با پالایشگاه‌ها، جلسات با مدیران ارشد صنایع و پیگیری موانع و مشکلات برای شکوفایی بیشتر بازار سرمایه اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test