کد خبر 75305
۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

امروز رقم می‌خورد؛

عرضه ۱۴۵ هزار تن خاک روی در بورس کالا

تالار کیش میزبان دومین عرضه صادراتی مس کاتد
بورس کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه، میزبان عرضه ۳۰۰ هزار و ۷۱۲ تن انواع کالا است که بیشترین حجم عرضه به خاک روی با تناژ ۱۴۵ هزار تن اختصاص دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، امروز همچنین در این روز تالار صادراتی میزبان ۲ هزار تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان دومین عرضه صادراتی این محصول در بورس کالاست.

 امروز و در تالار مذکور ۱۲۵ هزار و ۶۶۰ تن سبد میلگرد، ۱۷ هزار و ۶۸۵ تن تیر آهن، یک هزار و ۸۰۰ تن ورق فولادی، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش بلوم، ۳۶۴ تن سبد نبشی، ۲۰۰ تن ناودانی، ۸۰ تن بیلت و اسلب مسی و ۲۰ کیلوگرم شمش طلا عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز شاهد عرضه ۴۵ هزار و ۵۴۳ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر، گوگرد و وکیوم باتوم است. تالار صادراتی نیز علاوه بر مس کاتد، عرضه ۳۶ هزار و ۱۳۰ تن قیر، ۳ هزار تن اوره پریل و ۵۰۰ تن گوگرد را تجربه می کند.

همچنین در بازار فرعی عرضه ۶۶ تن انیدرید فتالیک صادراتی و ۱۶۸ تن دی اکتیل فتالات، اسلب و بیلت برنجی انجام می شود. در مجموع امروز ۳۸۶ هزار و ۱۱۹ تن کالا در تالار های مختلف بورس کالای ایران عرضه می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا

test