صورت مالی

در جریان معاملات امروز (چهار‎شنبه، نوزدهم آبان ماه)، شاخص کل بورس تهران با افزایش ۸ هزار و ۸۵۳ واحدی به رقم یک میلیون و ۴۵۶ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۵ هزار و ۵۳۰ واحد افزایش، به رقم ۳۹۱ هزار و ۳۰۲ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات آخرین روز معاملاتی هفته، بیش از ۶ میلیارد و ۶۳۱ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۵۳ هزار و ۱۹۹ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول افزایش ۹ هزار و ۵۰۲ واحدی و شاخص بازار دوم، افزایش ۸ هزار و ۳۳۸ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه بانک‌ها با ۳۹ هزار و ۸۳ معامله به ارزش ۴ هزار و ۴۵۵ میلیارد ریال، گروه فراورده‌های نفتی با ۴۵ هزار و ۸۷۲ معامله به ارزش ۳ هزار و ۶۵۸ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۵۴ هزار و ۹۳۸ معامله به ارزش ۳ هزار و ۴۲۸ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۴۳ هزار و ۳۱۷ معامله به ارزش ۲ هزار و ۶۲۷ میلیارد ریال و گروه مواد دارویی با ۲۹ هزار و ۸۱۶ معامله به ارزش ۲ هزار و ۳۱۷ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

بانک ملت با یک هزار و ۲۶ واحد، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با ۷۶۱ واحد، گروه مپنا با ۶۵۷ واحد، شرکت مخابرات ایران با ۵۰۰ واحد و شرکت صنعتی و معدنی گل گهر با ۴۹۰ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، صنایع پتروشیمی پتروشیمی نوری با ۸۹۴ واحد، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با ۷۰۵ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با ۴۷۷ واحد، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۴۲۲ واحد و شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۲۸۷ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test