سیاهکلی

قیمت‌گذاری دستوری در کنار افزایش قیمت خودرو هر دو بی‌توجهی به رأی نمایندگان و مردم است. نباید این برداشت در جامعه ایجاد شود که به اسم حذف قیمت‌گذاری دستوری، هزینه‌های سربار صنعت خودرو قرار است از مردم گرفته شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با تأکید بر اینکه افزایش قیمت خودرو و قیمت‌گذاری دستوری بی توجهی به رای نمایندگان و مردم است، به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: نمایندگان مجلس به ویژه کمیسیون صنایع و معادن خواستار دقت و توجه بیشتر در زمینه صنعت خودرو هستند و منتظرند تا ببینند در حوزه خودرو در بحث مربوط به کمیت، کیفیت و قیمت، چه اتفافی خواهد افتاد.

لطف‌الله سیاهکلی افزود: امیدواریم مشکلات موجود در مکانیزم تولید و توزیع خودرو برطرف شده و ساختار خودروسازان کشور اصلاح شود.

وی خاطر نشان کرد: با رفع ابهام‌های موجود در طرح ساماندهی خودرو و تصویب آن، امیدواریم واردات خودرو در چارچوب مقرراتی که دولت تعیین می‌کند، صورت گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: هزینه های سربار باید کاهش یافته و از مردم گرفته نشود. گرفتن هزینه‌های سربار از مردم، بی توجهی و ظلم به مصرف کننده و مشتری است.

*خبرنگار: پروین خدادادی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test