صورت مالی

در جریان معاملات امروز (چهارشنبه، سوم آذرماه)، شاخص کل بورس تهران با کاهش ۱۰ هزار و ۴۴۷ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۹۴ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با یک هزار و ۵۷۱ واحد کاهش، به رقم ۳۸۳ هزار و ۴۶۹ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات آخرین روز معاملاتی هفته، بیش از ۴ میلیارد و ۸۰۴ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۳۵ هزار و ۱۵۸ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۸ هزار و ۴۲۴ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۱۸ هزار و ۶۱۵ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه خودرو با ۵۷ هزار و ۹۲ معامله به ارزش ۴ هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۵۴ هزار و ۲۷۹ معامله به ارزش ۳ هزار و ۹۹۳ میلیارد ریال، گروه اداره بازارهای مالی با ۳۴ هزار و ۱۴۰ معامله به ارزش ۲ هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۳۰ هزار و ۱۵۱ معامله به ارزش یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال و گروه چند رشته‌ای صنایع با ۲۰ هزار و ۴۲۷ معامله به ارزش یک هزار و ۳۷۸ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت پلی پروپیلن جم با ۲۹۱ واحد، گروه بهمن با ۲۱۲ واحد، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با ۸۰ واحد، شرکت پست بانک ایران با ۷۰ واحد و شرکتسرمایه‌گذاری سایپا با ۵۶ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت فولاد مبارکه اصفهان با یک هزار و ۲۶ واحد، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با ۷۴۶ واحد، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۶۴۶ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با ۵۶۵ واحد و بانک ملت با ۵۴۹ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test