صورت مالی

در جریان معاملات امروز (یکشنبه، چهاردهم آذرماه)، شاخص کل بورس تهران با افزایش ۸ هزار و ۴۸۶ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۴۳ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۴۳۰ واحد افزایش، به رقم ۳۶۳ هزار و ۳۴۷ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات دومین روز معاملاتی هفته، بیش از ۳ میلیارد و ۸۴۲ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۲۶ هزار و ۸۹۱ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول افزایش ۶ هزار و ۹۶۶ واحدی و شاخص بازار دوم، افزایش ۱۴ هزار و ۷۴۰ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه شیمیایی با ۴۰ هزار و ۶۴۳ معامله به ارزش ۲ هزار و ۳۹۵ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۲۵ هزار و ۵۲۸ معامله به ارزش یک هزار و ۶۱۳ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۳۰ هزار و ۸۱۲ معامله به ارزش یک هزار و ۵۹۲ میلیارد ریال، گروه فرآورده‌های نفتی با ۲۴ هزار و ۲۷۵ معامله به ارزش یک هزار و ۵۶۲ میلیارد ریال و گروه اداره بازارهای مالی با ۱۳ هزار و ۳۷۰ معامله به ارزش یک هزار و ۴۹ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با یک هزار و ۵۹۹ واحد، شرکت پالایش نفت بندرعباس با ۹۳۳ واحد، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با ۸۲۱ واحد، شرکت صنایع سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با ۷۴۸ واحد و شرکت پالایش نفت اصفهان با ۵۱۹ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر با ۳۹۷ واحد، شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین با ۹۸ واحد، بانک تجارت با ۸۳ واحد، شرکت آلومینیوم ایران با ۶۷ واحد و بانک پارسیان با ۶۶ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test