کتاب

سرمایه‌گذاری ریسک‌های زیادی دارد و ضروری است برای فعالیت در بازار سرمایه به مسائل بسیاری توجه کنید. توجه کنید، چه یک معامله‌گر تازه وارد باشید و چه یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای که مدت‌های طولانی نظاره‌گر بازار بوده، باز هم به راحتی می‌توانید تحت تاثیر اخبار، هیجان و رقابت‌های بازار قرار بگیرید.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «آموزش کاربردی نحوه ورود به بازار سرمایه ایران» نوشته مریم مرادی توسط انتشارات آراد کتاب در ۲۳۰ صفحه منتشر شده است. نویسنده در پیشگفتار کتاب می نویسد در این کتاب مطالب را با زبانی گویا و صریح بیان کرده ام تا اگر قصد ورود به بازار سرمایه ایران را داشته باشید. با مطالعه این کتاب می توانید نحوه ورود به بازار سرمایه را به صورت کاربردی بیاموزید. در این کتاب فقط به مطالب پر کاربردی پرداخته ایم که برای سرمایه گذاری در بازار به آنها نیاز دارید، بنابراین قوانین این کتاب را به خاطر بسپارید و از آنها استفاده کند تا همیشه در بازار برنده باشید.
این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.
ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۶۰۵۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۵۰۷۹ عنوان کتاب فارسی، ۲۶۵۳ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۷۷۶۴ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.
 علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspxمراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.
 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test