نفت

قیمت نفت در روز سه‌شنبه در حالی افزایش یافت که افزایش قیمت‌ها به دلیل نگرانی سرمایه‌گذاران درباره تقاضای نفت پس از اعمال محدودیت‌های مجدد در اروپا و آسیا در بحبوحه افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا محدود شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سی ان بی سی، در معاملات روز گذشته، بهای معاملات آتی نفت خام برنت با یک سنت افزایش به ۷۴ دلار و ۴۰ سنت در هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با یک سنت افزایش به ۷۱ دلار و ۳۰ سنت رسید.

قیمت نفت برنت در معاملات روز سهشنبه در ساعت ۷:۳۴ به وقت تهران، با کاهش ۰.۵۶ درصدی در هر بشکه، ۷۳ دلار و ۹۷ سنت معامله شد

قیمت نفت خام آمریکا (وست تگزاس اینترمدیت) نیز تا لحظه تنظیم گزارش، کاهش ۰.۶۲ درصدی را به ثبت رساند و در هر بشکه، ۷۰ دلار و ۸۵ سنت معامله شد.

طلا نیز تا لحظه تنظیم این گزارش، کاهش ۰.۱۲ درصدی را تجربه کرد و هر اونس طلا به قیمت یک هزار و ۷۸۶ دلار و ۲۰ سنت معامله شد.

قیمت طلا در آغاز معاملات روز سه‌شنبه تغییر چندانی نداشت، زیرا سرمایه‌گذاران محتاط بر جلسات کلیدی بانک مرکزی در این هفته تمرکز کردند و فدرال رزرو ایالات متحده احتمالاً به برنامه‌های خود برای کاهش اقدامات حمایتی اقتصادی خود در دوران همه‌گیری سرعت خواهد بخشید.

مس با کاهش ۰.۲۳ درصدی مواجه شد و ۴ هزار و ۲۷۴ دلار قیمت خورد.

*ترجمه و تنظیم: محبوبه حاجی‌زاده

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل

test