نفت

قیمت نفت روز سه‌شنبه پس از افت شدید جلسه قبل به دلیل افزایش اشتهای سرمایه‌گذاران برای ریسک بهبود یافت، اگرچه آنها در بحبوحه گسترش سریع نوع ویروس کرونا Omicron در سراسر جهان محتاط بودند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سی ان بی سی، قیمت نفت خام برنت در معاملات روز گذشته، سه‌شنبه، با ۲.۴۶ دلار معادل ۳.۴ درصد افزایش به ۷۳ دلار و ۹۸ سنت در هر بشکه رسید.

همچنین، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) با ۲.۵۱ دلار معادل ۳.۶۶ درصد افزایش به ۷۱ دلار و ۱۲ سنت در هر بشکه رسید.

قیمت نفت برنت در معاملات روز چهارشنبه در ساعت ۷:۵۸ به وقت تهران، با افزایش ۰.۱۸ درصدی در هر بشکه، ۷۴ دلار و ۱۱ سنت معامله شد.

قیمت نفت خام آمریکا (وست تگزاس اینترمدیت) نیز تا لحظه تنظیم گزارش، افزایش ۰.۳۷ درصدی را به ثبت رساند و در هر بشکه، ۷۱ دلار و ۳۸ سنت معامله شد.

طلا نیز تا لحظه تنظیم این گزارش، افزایش ۰.۰۱ درصدی را تجربه کرد و هر اونس طلا به قیمت یک هزار و ۷۸۸ دلار و ۸۰ سنت معامله شد.

در آغاز معاملات روز چهارشنبه با توجه به افزایش بازدهی خزانه‌داری آمریکا و بهبود ریسک‌پذیری با نگرانی‌ها در مورد شیوع سریع نوع ویروس کرونا، طلا در محدوده‌ای محدود معامله شد.

نقره نیز با افزایش ۰.۰۱ درصدی، ۲۲ هزار و ۵۳ دلار معامله شد.

مس با کاهش ۰.۲۱ درصدی مواجه شد و ۴ هزار و ۳۳۷ دلار قیمت خورد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل

test