تالار

در جریان معاملات امروز (سه‌شنبه، بیست و یکم دی ماه)، شاخص کل بورس تهران با افزایش یک هزار و ۹۲۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۳۴ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با یک هزار و ۲۸۵ واحد افزایش، به رقم ۳۵۲ هزار و ۳۹۶ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات چهارمین روز معاملاتی هفته، بیش از ۵ میلیارد و ۸۳ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۲۳ هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول افزایش ۲ هزار و ۹۲۴ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۸۲۳ واحدی را تجربه کردند.

همچنین در جریان معاملات امروز، گروه خودرو با ۶۷ هزار و ۴۳۷ معامله به ارزش ۴ هزار و ۶۰۳ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۲۵ هزار و ۹۰ معامله به ارزش یک هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۲۴ هزار و ۵۰۷ معامله به ارزش یک هزار و ۲۹۶ میلیارد ریال، گروه بانک‌ها با ۱۵ هزار و ۹۷ معامله به ارزش یک هزار و ۱۲۳ میلیارد ریال و گروه فراورده های نفتی با ۱۷ هزار و ۲۵۸ معامله به ارزش یک هزار و ۲۹ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۵۱۰ واحد، شرکت ایران خودرو با ۵۰۳ واحد، بانک ملت با ۳۳۵ واحد، شرکت پالایش نفت بندرعباس با ۲۳۴ واحد و شرکت پتروشیمی نوری با ۲۱۵ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۶۴۳ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با ۳۷۲ واحد، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با ۳۲۴ واحد، شرکت مبین انرژی خلیج فارس با ۲۷۷ واحد و شرکت فولاد خوزستان با ۱۱۹ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر رشد شاخص کل داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس / فرابورس

test