صورت مالی

در جریان معاملات امروز (چهارشنبه، بیست و دوم دی ماه)، شاخص کل بورس تهران روز پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و در پایان معاملات با کاهش ۴۲۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۳۴ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۳۵۷ واحد افزایش، به رقم ۳۵۳ هزار و ۷۷۰ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، برپایه معاملات آخرین روز معاملاتی هفته، بیش از ۳ میلیارد و ۸۴۹ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۲۳ هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۹۹ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش یک هزار و ۴۹۴ واحدی را تجربه کردند.

همچنین در جریان معاملات امروز، گروه خودرو با ۵۱ هزار و ۴۳۸ معامله به ارزش ۳ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۲۷ هزار و ۲۵۳ معامله به ارزش یک هزار و ۷۹۶ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۱۹ هزار و ۷۲۶ معامله به ارزش یک هزار و ۷۷۷ میلیارد ریال، گروه زراعت با ۶ هزار و ۴۲۹ معامله به ارزش یک هزار و ۲۰ میلیارد ریال و گروه غذایی بجز قند با ۱۷ هزار و ۶۸۴ معامله به ارزش ۹۳۰ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت پتروشیمی نوری با ۴۵۵ واحد، شرکت پتروشیمی فناوران با ۴۴۰ واحد، شرکت پالایش نفت بندرعباس با ۲۰۱ واحد، شرکت ملی صنایع مس ایران با ۱۹۹ واحد و شرکت آلومینیوم ایران با ۱۵۶ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با ۴۴۷ واحد، شرکت مبین انرژی خلیج فارس با ۳۶۳ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با ۳۲۴ واحد، شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر با ۱۳۰ واحد و شرکت سایر اشخاص بورس انرژی با ۱۱۹ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر رشد شاخص کل داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس / فرابورس

test