کتاب

«ژول آرتور بارکر» نویسنده و آینده پژوه، معتقد است: «می‌توانید و باید آینده خود را خود بیافرینید، زیرا اگر شما چنین نکنید، دیگری خواهد کرد.» شاید همین جمله برای مقدمه و شروع کافی باشد تا بدون اتلاف وقت وارد میدان و اصل ماجرا شویم. هر فردی پیش از آن که یک معامله‌گر باشد یک انسان است و در بستری از زمینه‌های عمومی و اختصاصی فعالیت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «استراتژی فردی یک معامله‌گر» نوشته محمود حسینی توسط انتشارات بامداد نو در ۲۱۴ صفحه منتشر شده است. در این کتاب چگونگی رسیدن به خواسته‌های فردی با رهنمودهای دقیق و مرحله به مرحله برای حوانندگان عرضه شده است.

نویسنده معتقد است هیچ پیشامدی شما را غافل‌گیر نخواهد نکرد، اگر پس از مطالعه دقیق کتاب حاضر و مطابق جدول های ارائه شده در کتاب، تدوین راهبرد فردی خود را آغاز کنید و در این راهبرد برای خودتان اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف کنید.

معامله گری یکی از ماموریت های زندگی هر فرد است و داشتن برنامه ی راهبردی نیاز هر ماموریتی است. پایبندی به برنامه ی راهبردی نیاز هر ماموریتی است. پایبندی به برنامه راهبرد فردی معامله گر را، در شرایط رشد بازار، از خوش‌بینی توهمی و در شرایط افت آن، از ضررهای هنگفت مصون می دارد.

به خوانندگان توصیه می شود پیش از مطالعه این کتاب، برآوردی ذهنی از قدرت خود در تخصیص منابع (زمان، انرژی، سرمایه، احساسات و ...) داشته باشند و در پایان میزان مطابقت آن را با معیارهای بیان شده در این کتاب محک بزنند.

این کتاب ابه تازگی به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه‌گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.

نتیجه این تلاش، گردآوری بیش از ۶۰۵۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۵۰۷۹ عنوان کتاب فارسی، ۲۶۵۳ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۷۷۶۴ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.

آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test