«فولای» صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتشر کرد

شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را منتشر کرد. این شرکت با سرمایه ۱۳۴ میلیارد ریالی سود تلفیقی هرسهم را ۴۳۱ ریال اعلام کرده و سود هرسهم شرکت اصلی را ۴۴۳ ریال اعلام کرده است.

در گزارش تلفیقی این شرکت سود عملیاتی ۸۷ میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال، سود خالص را ۵۷ میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال و زیان انباشته‌ قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۹ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

اهداف و برنامه های راهبردی «فولای» در خصوص تولید و فروش محصولات شامل تثبیت سهم بازار فعلی و افزایش روند فروش فولاد آلیاژی با توجه به نیاز بازار و تنوع تولید و تلاش جهت افزایش سهم بازار؛ توسعه بازار فروش محصولات و خدمات؛ استفاده از ظرفیت و فرصتهای جدید اقتصادی در بازارهای فولاد؛ افزایش سطح کیفی محصولات تولیدی؛ مشتری مداری و توجه به ذینفعان و مدیریت بر کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می شود.

از سوی دیگر برآورد این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه به این شرح اعلام شده است که نرخ فروش محصولات بر اساس نرخ مواد اولیه، حقوق دستمزد و سایر مولفه ها تعیین خواهد شد که باتوجه به افزایش سطح عمومی قیمت ها افزایش می یابد.

این شرکت اعلام کرده است که در سال مالی ۱۳۹۷ باتوجه به افزایش قیمت مواد اولیه و همچنین تامین سرمایه در گردش، تسهیلات دریافتی این شرکت در این دوره نسبت به دوره مالی مشابه سال گذشته با افزایش ۳۳حدود درصدی همراه بوده است. همچنین «فولای» قصد دارد در سال مالی۱۳۹۸ اقدام به افزایش سرمایه از مبلغ ۱۳۴میلیارد ریال به ۲۰۰میلیارد ریال کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =