تیتر سه سرویس

 • درج ۷۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت شهرداری مشهد با دو نماد "مشهد ۰۱۱۲ " و "مشهد ۱۴۱۲

  درج ۷۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت شهرداری مشهد با…

  بورس اوراق بهاداراوراق مشارکت شهرداری مشهد با دو نماد «مشهد۱۴۱۲» و «مشهد۰۱۱۲» به منظور تامین مالی اجرای فاز ۳ خط ۳ قطار شهری مشهد، از این تاریخ (بیست و ششم شهریورماه ۱۳۹۸) در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

 • شاخص باز هم رکورد شکست

  شاخص باز هم رکورد شکست

  بورس اوراق بهادارشاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش بیش از ۳۵۰۰ واحدی به رقم ۳۰۵ هزار و ۹۱۸ واحد رسید تا بار دیگر به رکوردی جدید دست یابد .

 • معاملات ۲۳۰۰ میلیارد تومانی بورس تهران

  معاملات ۲۳۰۰ میلیارد تومانی بورس تهران

  بورس اوراق بهادارامروز شاخص بورس تهران با کاهش ۲۰۶۴ واحدی، عدد ۳۰۲ هزار و ۳۹۵ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن نیز با ۵۱ واحد افزایش به رقم ۸۵ هزار و ۲۸۵واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۲۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۱۱ هزار و ۳۳۵ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز به عدد سه هزار و ۹۳۰ واحد رسید.

 • شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر درج شد

  شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر درج شد

  بورس اوراق بهادار۲۳ شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر با نماد « کویر» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

 • روز رکورد بزرگ تدپیکس

  شاخص عدد ۳۰۴ هزار و ۴۵۹ واحد را ثبت کرد:

  روز رکورد بزرگ تدپیکس

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران در اولین روز کاری هفته با افزایش ۴۵۲۹ واحدی، عدد ۳۰۴ هزار و ۴۶۰ واحد را ثبت کرد و به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۷۰۶ واحد افزایش به رقم ۸۵ هزار و ۲۰۶واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۲۲ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۱۴هزار و ۵۸۱ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز به عدد سه هزار و ۹۱۸ واحد رسید.

 • ورود تدپیکس به مدار ۳۰۰ هزار واحدی

  ورود تدپیکس به مدار ۳۰۰ هزار واحدی

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران در اولین روز کاری هفته از کانال ۳۰۰ هزار واحدی عبور کرد و رکورد تاریخی دیگری رقم زد.

 • چراغ سبز بورس تهران در آخرین روز کاری هفته

  چراغ سبز بورس تهران در آخرین روز کاری هفته

  بورس اوراق بهادارتدپیکس در آخرین روز کاری هفته با افزایش ۳۱۹۸ واحدی، عدد ۲۹۹ هزار و ۹۳۰ واحد را ثبت کرد و به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۳۸۶ واحد افزایش به رقم ۸۳ هزار و ۴۹۹ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۸ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۰۸ هزار و ۲۸۱ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس به عدد سه هزار و ۸۸۴ واحد رسید.

 • دومین رکورد هفتگی شاخص ثبت شد

  دومین رکورد هفتگی شاخص ثبت شد

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۲۱۳۰ واحدی، عدد ۲۹۶ هزار و ۷۳۲ واحد را ثبت کرد و به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۲۲۵ واحد افزایش به رقم ۸۲ هزار و ۱۱۳ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۶ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۹۹ هزار و ۸۷۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۸۴۰ واحد رسید.

 • روز شاخص های سبز بازار سرمایه

  ثبت رکورد جدید در بورس تهران؛

  روز شاخص های سبز بازار سرمایه

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۴۴۲۳ واحدی عدد ۲۹۴ هزار و ۶۰۱ واحد را ثبت کرد و به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۶۸۳ واحد افزایش به رقم ۸۰ هزار و ۸۸۸ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۵ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۹۲ هزار و ۸۲۳ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۸۳۲ واحد رسید.

 • فتح کانال ۲۹۰ هزار واحدی

  ثبت رکورد جدی:

  فتح کانال ۲۹۰ هزار واحدی

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۴۶۰۴ واحدی عدد ۲۹۰ هزار و ۱۷۸ واحد را ثیت کرد به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۷۵۲ واحد افزایش به رقم ۷۹هزار و ۲۰۴ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۱ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۸۵ هزار و ۹۲۹ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۷۷۰ واحد رسید.

 • محدودیت نوسان، ضرورت بازار های پر ابهام است

  قالیباف اصل:

  محدودیت نوسان، ضرورت بازار های پر ابهام است

  بورس اوراق بهادارمدیرعامل سابق بورس تهران گفت:  تغییرات در بازار پایه از جنس قواعد بازار بوده و به منظور ایجاد شفافیت و کشف قیمت مناسب تر در داد و ستد سهام است.

 • خروج از مدار اصلاح

  خروج از مدار اصلاح

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۲۵۱۰ واحدی عدد ۲۸۵ هزار و ۵۷۳ واحد را ثیت کرد. شاخص هم وزن نیز با ۴۵۳ واحد افزایش به رقم ۷۷هزار و ۴۵۱ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۸ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۷۴ هزار و ۴۳۳ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۷۱۵ واحد رسید.

 • ۴ میلیارد و ۴۷۰ میلیون سهم و اوراق بهادار داد و ستد شد

  در بورس تهران:

  ۴ میلیارد و ۴۷۰ میلیون سهم و اوراق بهادار داد و ستد…

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با کاهش ۳۰۵۲ واحدی به کانال ۲۸۳ هزار واحد بازگشت. شاخص هم وزن نیز با ۱۱۹۲ واحد کاهش به رقم ۷۶هزار و ۹۹۸ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۶۹ هزار و ۸۲۷ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۷۱۴ واحد رسید.

 • رشد ادامه دار بورس تهران

  شاخص در کانال ۲۸۶ هزار واحدی:

  رشد ادامه دار بورس تهران

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۱۹۷۵ واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد و به عدد ۲۸۶ هزار و ۱۱۴ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با ۹۲ واحد افزایش به رقم ۷۸هزار و ۱۹۱ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۷۴ هزار و ۹۰۷ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۹ واحدی به عدد سه هزار و ۷۷۶ واحد رسید.

 • افزایش جذابیت معاملات بورس با کاهش مالیات نقل و انتقال سهام

  مدیرعامل شرکت بورس تهران مطرح کرد:

  افزایش جذابیت معاملات بورس با کاهش مالیات نقل و انتقال…

  بورس اوراق بهادارمدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: کاهش مالیات نقل و انتقال سهام و سایر معافیت‌ها می‌تواند باعث افزایش جذابیت بورس و ورود سرمایه‌گذاران جدید به این بازار و مانع رفتن سرمایه گذاران به بازارهای موازی شود.

 • روز ۲۰۰۰ میلیارد تومانی بورس تهران / عبور شاخص از مرز ۲۸۴ هزار واحدی

  ثبت رکورد جدید:

  روز ۲۰۰۰ میلیارد تومانی بورس تهران / عبور شاخص از مرز…

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۵۴۶۳ واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد و عدد ۲۸۴ هزار و ۱۳۸ واحد را نشانه رفت. شاخص هم وزن نیز با ۱۱۸۲ واحد افزایش به رقم ۷۸هزار و ۹۸ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۷۴ هزار و ۴۷۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۵۶ واحدی به عدد سه هزار و ۷۶۷ واحد رسید.

 • افزایش بیش از ۴۱ درصدی ارزش معاملات در بورس تهران

  در اولین هفته شهریورماه:

  افزایش بیش از ۴۱ درصدی ارزش معاملات در بورس تهران

  بورس اوراق بهاداردر پایان معاملات هفته منتهی به ۶ شهریورماه ۹۸، شاخص کل با ۴.۷۱ درصد افزایش به رقم ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

 • رشد ۲۰۴ واحدی شاخص کل در معاملات پرتلاطم امروز

  رشد ۲۰۴ واحدی شاخص کل در معاملات پرتلاطم امروز

  بورس اوراق بهادارشاخص کل در معاملات امروز با رشد ۲۰۴ واحدی به عدد ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

 • سومین رکورد این هفته ثبت شد

  تدپیکس در کانال ۲۷۸ هزار واحدی:

  سومین رکورد این هفته ثبت شد

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۳۵۹۷ واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد و عدد ۲۷۸ هزار و ۴۶۹ واحد را نشانه رفت. شاخص هم وزن نیز با ۱۱۳۰ واحد افزایش به رقم ۷۷هزار و ۶۸ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۰۲ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۶۵ هزار و ۲۱۴ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۵۰ واحدی به عدد سه هزار و ۷۰۴ واحد رسید.

 • فروش تعهدی اوراق بهادار در بورس کارایی بازار را افزایش می دهد

  گودرزی اعلام کرد:

  فروش تعهدی اوراق بهادار در بورس کارایی بازار را افزایش…

  بورس اوراق بهادارپیرو تصویب «دستورالعمل فروش تعهدی اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران» توسط هیأت مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و ابلاغ آن در تاریخ ۳۰/۰۵/ ۱۳۹۸معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران به تشریح سازوکار دستورالعمل مربوطه پرداخت.

 • شاخص در آستانه ورود به کانال ۲۷۵ هزار واحدی

  شاخص در آستانه ورود به کانال ۲۷۵ هزار واحدی

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران با افزایش ۵۶۴۶ واحدی در آستانه ورود به کانال ۲۷۵ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با ۲۲۱۶ واحد افزایش به رقم ۷۵ هزار و ۹۳۷ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۱۹۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۵۸ هزار و ۶۱۱ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۹۲ واحدی به عدد سه هزار و ۶۵۳واحد رسید.

 • همنوایی بورس تهران و فیاس در تالار حافظ

  یکی از موسسین فدراسیون بورس‌های اروپا- آسیایی زنگ معاملات را نواخت؛

  همنوایی بورس تهران و فیاس در تالار حافظ

  بورس اوراق بهادارصبح امروز، شرکت کنندگان در دوره آموزشی آنسایت ترینینگ فدراسیون بورس های اروپا- اسیایی فیاس از بورس اوراق بهادار تهران بازدید و در مراسمی نمادین، زنگ معاملات توسط حسن فهیمی راد از موسسین فیاس به همراه معاون دبیر کل فیاس به صدا در آمد.

 • ارزش روز بازار به بیش از ۹۸۳ هزار میلیارد تومان رسید

  ارزش روز بازار به بیش از ۹۸۳ هزار میلیارد تومان رسید

  بورس اوراق بهادارشاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه ۳ شهریور ۹۸ با عقب نشینی ۷۶۰ واحدی به رقم ۲۶۹ هزار و ۲۲۵ واحد کاهش یافت.

 • حمله تدپیکس به کانال 270 هزار واحدی

  حمله تدپیکس به کانال 270 هزار واحدی

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران در اولین روز کاری هفته با افزایش ۳۸۵۸ واحدی در آستانه ورود به کانال ۲۷۰ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با ۱۷۶۵ واحد افزایش به رقم ۷۲ هزار و ۸۹۰ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۱۹۶ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۴۹ هزار و ۹۹۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۱۰ واحدی به عدد سه هزار و ۵۸۹ واحد رسید.

 • حماسه شاخص

  تدپیکس در مدار ۲۶۶ هزار واحد:

  حماسه شاخص

  بورس اوراق بهادارشاخص بورس تهران امروز با افزایش ۳۱۸۶ واحدی به کانال ۲۶۶ هزار واحد وارد شد. شاخص هم وزن نیز با ۱۶۵۹ واحد افزایش به رقم ۷۲ هزار و ۱۲۵ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۱۹۳ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۴۱ هزار و ۴۰۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۵۷۹ واحد رسید.

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار